Kniha návštěv

Datum: 25.03.2014

Vložil: Juan Tomas Linek (Marcelino)

Titulek: Hluboka Poklona A Velká Hluboka Čest Ladie....s

Hola Jmenuji Se Juan Tomas Linek Marcelino... A Dovolte Mi Prosím Vás Pěkné Vás Pochvalit By Ladie Štěpanka And Lucia, No Váše Pisničky Se Mi Moc Libí Hlavně Pisničky, A Váše Hudba No, No Vi Ne Že Nejenom Že Ste Hezké A Krásné Sleční Ale Za To Moc Hezky Spivate No Já Rád Si Spivám A Také I Samodřeme Tancuji Hlavně HIP HOP a Break Dance Atd..., No Ale Dne 24.3.2014, Na Matěské Pouťi Sté To Tam Pořadné Rozleli Ladie Oh Yeah...., No Asi Si Mě Bude te Pamatovat Ze Dne 24.3.2014, Jak Jsem Tancoval U Podija Na Matěské Pouťy A Do Konce Ste Mi Dovoliy Se Semnou Vifotografovat A Dali Ste Mi Váš Od Značek S Vaší Fotogragiji, A Pokuď Nevite Kdo Jsem Tak Dne 24.3.2014, Měl Jsem Modré Tričko S Napsem (GAMGAM STYLE), No Ja Jsem Tancoval U Podija No :-). No Já Bych Vás Moc Chtěl Slušné Poporosit Jestli Budete Mit Nějaké Vistoupení Třeba O Kolo Prahy Nebo Tak Nějak, Tak Bych Se Rád Šel Na Vás Podivat Jak Samodřeme Spívate Pokuď By To Mohlo Bit Možné Když Tak Můj email Je (linetom@seznam.cz)...., . Ladie Štěpanka And Lucia Ještě Jendnou Moc A Moc Hezky Spívate A Fakt, Sté Dobré Spěvačky Klobouk Dolu !!! :-D. Jen Se Škoda Že Ja Tak Moc Hezky Nespivat Jako Vi Ah Jo :-D. Ještě Jednou Klobouk Dolu Vám Všem A Ladie... :-D... Hola Juan Tomas Linek (Marcelino) :-D





Zpět na diskuzi

Kontakt

LuŠtěLa

M.Majerové 1088
Ledeč nad Sázavou
584 01


+420.733741295