Kniha návštěv

Datum: 10.04.2014

Vložil: Majkl

Titulek: achjo, zas jsem na vás narazil

Když jsem vás viděl poprvé, věděl jsem že tahle sračkoidní píčovina prolítne netem, každej se tomu zasmějeme, vy z toho vyrostete a bude klid, ale jak tak koukám, tak i když jste už upadly do zapomnění, furt jste z toho nevyrostly (až na tu třetí, ta nejspíš dostala rozum). to že vaše "umělecká" kariéra ještě neskončila na dně nějaké žumpy mě ovšem natolik rozezlilo, že mi to nedalo a musel jsem vám sem dát dávku svýho hejtu na vás. Nebudu apelovat na váš rozum jako jsem to dělal dřív (žádný nemáte, několik let vaší činnosti to potvrdilo) jen vám řeknu, že touhle cestou se možná dostanete ke slávě a bohatství, ale stojí vám to za to? Být za píču pro 80% (zbylých 20% jsou děti do 10ti let a lidé s downovým syndromem) národa? každopádně vaši rodiče by se měli stydět, tohle začít dělat moje dítě, tak se ho zřeknu a vydědím ho... ale nejspíše disponují stejným IQ jako vy, takže se není čemu divit že vás podporují v celonárodním ztrapňování se.

Píčím zdar


PS: jen to smažte kurvy zasraný

Odpovědět

—————

Datum: 28.04.2014

Vložil: Pavel

Titulek: Re: achjo, zas jsem na vás narazil

Jseš trapnej. Rejpal a sprosťák - co si navíc říká "Majkl" buďto propadl z angličtiny a nebo má IQ tykve. Je mi tě líto když si tímto způsobem kompenzuješ svoje flustrace. Nejdřív si vyřeš sám sebe a až ta to budeš mít - o čemž pochybuju - pouštěj se do ostatních. Ale racionálně u toho argumentuj a nebuď sprostej. Holky, jste super. A nenechte se odradit závistivejma debilama. Písničky jsou super a koupím si CD. Jen nevím kde? Máte nějakej shopík? Držím palce a přeju hodně úspěchů :-)

Odpovědět

—————

Datum: 16.08.2014

Vložil: Captain Objectivity

Titulek: Re: Re: achjo, zas jsem na vás narazil

Že je nenávidí neznamená že jim závidí. Já je sice ne-nenávidím, ale dopadnout jako ony bych opravdu nechtěl.

Odpovědět

—————

Datum: 11.07.2014

Vložil: Tomás Musil

Titulek: Re: achjo, zas jsem na vás narazil

Pane Maikle... Udělejte si porádek hlavně ve své hlavě. Znám písničky holek jen pár dnů díky svému kamarádovi a rád si je pustím a smeknu klobouk. kluk ktrej naplní kulturak vzdy když vystoupí asi něco umí a holky mi doporučil a já je na vystoupení pozvu,RÁD!!! Co ste dokázal vy,rejpale sprostej....????

Odpovědět

—————

Datum: 16.08.2014

Vložil: Captain Objectivity

Titulek: Re: Re: achjo, zas jsem na vás narazil

Kritizovat může kdokoliv, nijak to není závislé na tom co kdo dokázal. Ať už by tyto slova vypustil Stephen Hawking nebo malé dítě, mají pořád tu samou váhu.

Odpovědět

—————

Datum: 01.04.2014

Vložil: NarSel Production

Titulek: Feat

Čau Holky, nedáme nějakej Feat ? Byla by to palba ..KOukněte na youtube , třebas NarSel -STartet from the bottom ..

Kdyžtak
narselprod@seznam.cz

Odpovědět

—————

Datum: 25.03.2014

Vložil: Juan Tomas Linek (Marcelino)

Titulek: Hluboka Poklona A Velká Hluboka Čest Ladie....s

Hola Jmenuji Se Juan Tomas Linek Marcelino... A Dovolte Mi Prosím Vás Pěkné Vás Pochvalit By Ladie Štěpanka And Lucia, No Váše Pisničky Se Mi Moc Libí Hlavně Pisničky, A Váše Hudba No, No Vi Ne Že Nejenom Že Ste Hezké A Krásné Sleční Ale Za To Moc Hezky Spivate No Já Rád Si Spivám A Také I Samodřeme Tancuji Hlavně HIP HOP a Break Dance Atd..., No Ale Dne 24.3.2014, Na Matěské Pouťi Sté To Tam Pořadné Rozleli Ladie Oh Yeah...., No Asi Si Mě Bude te Pamatovat Ze Dne 24.3.2014, Jak Jsem Tancoval U Podija Na Matěské Pouťy A Do Konce Ste Mi Dovoliy Se Semnou Vifotografovat A Dali Ste Mi Váš Od Značek S Vaší Fotogragiji, A Pokuď Nevite Kdo Jsem Tak Dne 24.3.2014, Měl Jsem Modré Tričko S Napsem (GAMGAM STYLE), No Ja Jsem Tancoval U Podija No :-). No Já Bych Vás Moc Chtěl Slušné Poporosit Jestli Budete Mit Nějaké Vistoupení Třeba O Kolo Prahy Nebo Tak Nějak, Tak Bych Se Rád Šel Na Vás Podivat Jak Samodřeme Spívate Pokuď By To Mohlo Bit Možné Když Tak Můj email Je (linetom@seznam.cz)...., . Ladie Štěpanka And Lucia Ještě Jendnou Moc A Moc Hezky Spívate A Fakt, Sté Dobré Spěvačky Klobouk Dolu !!! :-D. Jen Se Škoda Že Ja Tak Moc Hezky Nespivat Jako Vi Ah Jo :-D. Ještě Jednou Klobouk Dolu Vám Všem A Ladie... :-D... Hola Juan Tomas Linek (Marcelino) :-D

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2014

Vložil: James

Titulek: Re; Mila Devcata LuSteLa group

Zdravim Vas s ohromnym nadsenim a okouzlenim pri VAsem spolecnem zpivani i textech.
Nevsimejte si prosim hlupaku kteri Vam zavidi Vas uspech a sami nejsou schopni niceho podobneho dosahnout a myslim ze ani nebudou, to jsou lide typu co vypousti z ust praznda slova a sami ani nevedi co znamenaji ci co rikaji.
Vase texty ocenuji jako velmi napadne a dobr, slova maji smysl, text vyznam a hlavne jsou ze anebo o zivote! To Vam moc chvalim. Nejvetsi boom udelaly vzdy pouze zpevaci at uz soliste ci duety ci tria s tim, ze texty obsahovaly zivotni cesty lidi na celem svete nebo osobni.
Velmi Vam gratuluji a preji mnoho uspechu ikdyz neni mozne sehnat Vase CD cka ke koupi na zadnem standartnim servru treba jako E-Bay a podobne, to je velka skoda, promluvte otom s Vasim tatou, cely svet Vas sleduje a preje mnoho dalsich peknych pisnicek, v ucte k Vam James

Odpovědět

—————

Datum: 18.02.2014

Vložil: Romča Ryšavý

Titulek: pozdrav

Ahoj Štěpánka a Vanessa skupina Luštěla je super super písničky a Dobrý 2 CD Fanoušek Romča Ryšavý ze Štěpánova u Olomouce

Odpovědět

—————

Datum: 09.06.2014

Vložil: david

Titulek: Re: pozdrav

debyl

Odpovědět

—————

Kontakt

LuŠtěLa

M.Majerové 1088
Ledeč nad Sázavou
584 01


+420.733741295